Bracia przy kawie – Beskid Sądecki

02.06.2018 - 04.06.2018
190zł

 

Wyjazd dedykowany czytelnikom bloga Braciaprzykawie.pl

Przejdziemy przez całą szerokość Beskidu Sądeckiego i poznamy jego najpiękniejsze miejsca. Zdobędziemy najwyższe szczyty Pasma Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej. Przejdziemy fragmentem słynnego Głównego Szlaku Beskidzkiego. Wędrówkę zakończymy korzystając z wód uzdrowiskowych Krynicy Zdroju, których smak na długo zapamiętamy.

Miejsce: Beskid Sądecki, Pasmo Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej

Start: Piwniczna-Zdrój o godzinie 10.00

Plan wycieczki

Sobota – Piwniczna-Zdrój, Niemcowa (1001), zejście do Rytra, podejście do Chaty Cyrla (nocleg), czas na integrację.

Niedziela – Hala Pisana, Wierch nad Kamieniem (1083), Schronisko PTTK Hala Łabowska, (możliwość ciepłego posiłku w bufecie schroniska), Runek (1079), zejście do Bacówki PTTK nad Wierchomlą. W trakcie dnia liczne panoramy (przy dobrej pogodzie widok na Tatry), nauka podstaw nawigacji, topografii terenu, bezpieczeństwa w górach, kilka słów o „sprzęcie” (dla chętnych).

Poniedziałek – Runek (1079), Jaworzyna Krynicka (1114), panorama, zejście do Krynicy Zdroju, zwiedzanie Krynicy Zdroju, pijalnia wód zdrojowych, Powrót

Zakończenie w Krynicy Zdroju o godzinie 14.00

Plan w trakcie wycieczki może ulec zmianie, ze względu na warunki pogodowe, wypadki losowe, kondycję uczestników.

Nocleg: Zakwaterowanie w schroniskach górskich w pokojach wieloosobowych (za dopłatą 10/12zł dokonaną na miejscu noclegu dostępna pościel), w schroniskach znajduje się bufet.

Przewodnik Beskidzki: Krzysztof Tomkiel

Ubezpieczenie wliczone w cenę

Transport i wyżywienie we własnym zakresie, jednak mimo wszystko w ramach możliwości pomagamy z doborem optymalnego środka transportu i racji żywnościowych.

Liczba miejsc ograniczona

W celu zgłoszenia się na wyjazd prosimy o wypełnienie formularza. Po potwierdzeniu zgłoszenia, wyślemy informacje o dostępności miejsc i szczegóły dotyczące wyjazdy, opłaty zaliczki.

W przypadku gdy liczba uczestników nie osiągnie minimum potrzebnego do organizacji wyjazdu możliwe jest odwołanie wyjazdu. W takim wypadku organizator zwraca uczestnikom wpłaconą zaliczkę.

Każdemu uczestnikowi jesteśmy chętni pomóc w doborze zawartości plecaka, by nie przeciążyć pleców i mieć wszystko co jest niezbędne.

Wyjazd dedykowany osobom w wieku 18-35.

W przypadku wszelkich pytań prosimy korzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie.

Zgłoś się na wyjazd